Mistrzostwa Śląska XVII Hadaka Waza

Medale trenerów

  1. Abratkiewicz Marcin 4 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz
  2. Drwal Tomasz 1 x złoto - 3 x srebro - 4 x brąz
  3. Lasota Rafał 2 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz
  4. Dusza Szymon 2 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  5. Mankiewicz Michał 1 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz
  6. Kruczek Mariusz 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  7. Linke Tomasz 1 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  8. Lanc Wacław 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  9. Drabik Roman 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  10. Jochemczyk Daniel 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  11. Szela Adam 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  12. Pilarz Tomasz 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  13. Thshomaev Arbi 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  14. Umiński Kamil 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  15. Kiełkowski Krzysztof 1 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  16. Piechnik Radosław 0 x złoto - 2 x srebro - 0 x brąz
  17. Soboń Marek 0 x złoto - 1 x srebro - 1 x brąz
  18. Brak Trenera 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  19. Krawczyk Damian 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  20. Wojtas Marek 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  21. Bronder Tomasz 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  22. Wojciechowski Adrian 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  23. Paniak Jan 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  24. Maciaszek Rafał 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  25. Gadacz Krzysztof 0 x złoto - 1 x srebro - 0 x brąz
  26. Krakowiak Daniel 0 x złoto - 0 x srebro - 2 x brąz
  27. Olczyk Radosław 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  28. Szamota Sławomir 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  29. Dutkiewicz Szymon 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  30. Herczyk Damian 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  31. Seweryn Damian 0 x złoto - 0 x srebro - 1 x brąz
  32. Just Łukasz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  33. Rychlewski Zbigniew 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  34. Kudzia Dariusz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  35. Cypel Piotr i Sławomir 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  36. Sobieski Marcin 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  37. Biskup Przemysław 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  38. Burdzik Rafał 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  39. Bober Adrian 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  40. Zaborowski Łukasz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  41. Rutkowski Roman 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  42. Kułak Krzysztof 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  43. Skiba Grzegorz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  44. Ważny Mariusz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  45. Pietrowski Maciej 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  46. Jarczyk Michał 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  47. Machulak Wojciech 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  48. Kudyk Dariusz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  49. Wójcik Kamil 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
  50. Jabłonka Tomasz 0 x złoto - 0 x srebro - 0 x brąz
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów