Mistrzostwa Śląska XVII Hadaka Waza

Ranking zawodników

  1. Wałęsa Kamil - LGT (Poznańska Akademia Linke Gold Team) 4 - 0
  2. Olszowy Sebastian - GK (Grappling Kraków) 4 - 0
  3. Ścigała Marcel (Fight Club Bytom .) 4 - 0
  4. Giemza Paulina (Octagon Team ) 3 - 0
  5. Kawka Michał - WCA (Warszawskie Centrum Atletyki) 3 - 0
  6. Santillan Dawid - FCB (Fight Club Bytom .) 3 - 0
  7. Dęborowski Hubert - CTD (Combat Team Dębica) 3 - 0
  8. Rogalski Tymoteusz - F&F (Fit&Fun MMA Team) 3 - 0
  9. Przystasz Mateusz - FXC (Fighting X Club) 3 - 0
  10. Żesławski-Rzeszowski Sebastian - GK (Grappling Kraków) 3 - 0
  11. Flasz Mateusz - FCB (Fight Club Bytom .) 3 - 0
  12. Wojtowicz Łukasz - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) 3 - 1
  13. Staszak Wiktor - GK (Grappling Kraków) 3 - 1
  14. Trela Tomasz - KK (Klincz Kielce) 3 - 1
  15. Walaszczyński Szymon - SWK (Uczniowski Klub Sportowy Sztuk Walk Kempo) 3 - 1
  16. Klocek Michał - OT (Octagon Team ) 3 - 1
  17. Ochojski Daniel - BT (Bastion Tychy) 3 - 1
  18. Świerczek Patryk - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) 2 - 0
  19. Sobieraj Dominik - FCB (Fight Club Bytom .) 2 - 0
  20. Olech Mateusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) 2 - 0
  21. Wieczorek Cyprian - RŚ (UKS Ronin ) 2 - 0
  22. Raczkowski Dawid (Gold Team Polska) 2 - 1
  23. Gołąb Dawid - SM (SPARTAN Myślenice ) 2 - 1
  24. Rajca Damian - SWD (Szkoła Walki Drwala) 2 - 1
  25. Klyszcz Patryk - FCB (Fight Club Bytom .) 2 - 1
  26. Rutkowski Karol - OFC (OLIMPUS FIGHT CLUB) 2 - 1
  27. Poprawa Krystian - UG (United Gym) 2 - 1
  28. Tront Sebastian (Brak klubu) 2 - 1
  29. Dziewięcki Jacek - SK_K (SK Kickboxing Kielce) 2 - 1
  30. Michalska Olga (Rio Grappling Ostrów Wlkp) 2 - 1
  31. Bartoszewicki Filip - RGOW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) 2 - 1
  32. Jackowiec Michał - KTJ (KTJ MMA TEAM) 2 - 1
  33. Gośko Gustaw - GK (Grappling Kraków) 2 - 1
  34. Ludwiński Dominik - LTT (Legion Team Tarnów) 2 - 1
  35. Cichoń Klaudia (Dexters Team) 2 - 1
  36. Więcek Wiktor - SWD (Szkoła Walki Drwala) 2 - 1
  37. Pustułka Dawid - SWD (Szkoła Walki Drwala) 2 - 1
  38. Nalepka Daniel (Legion Team Tarnów) 2 - 1
  39. Pryszcz Konrad - OT (Octagon Team ) 2 - 2
  40. Mamczur Roman - GK (Grappling Kraków) 2 - 2
  41. Poradzisz Piotr - STZ (Spartakus Team Zakopane) 1 - 0
  42. Bałasz Eryk (Szkoła Walki Drwala) 1 - 0
  43. Senkowski Remigiusz - OKM (Oświęcimski Klub MMA) 1 - 0
  44. Załuska Oliwia (Aligatores Warszawa) 1 - 0
  45. Wybierało Hubert - CSP (Czerwony Smok Poznań) 1 - 0
  46. Chrapliwy Piotr - SFTL (Streffa Fight Team Lubin) 1 - 0
  47. Szkaradek Kamil - GK (Grappling Kraków) 1 - 1
  48. Kisielewski Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) 1 - 1
  49. Sztymon Nikodem - OT (Octagon Team ) 1 - 1
  50. Prost Karol - SWD (Szkoła Walki Drwala) 1 - 1
  51. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) 1 - 1
  52. Pyrdoł Szymon - FCB (Fight Club Bytom .) 1 - 1
  53. Pilch Kacper (Brak klubu) 1 - 1
  54. Buczko Jacek - SWD (Szkoła Walki Drwala) 1 - 1
  55. Włoszek Adam - SCC (Silesian Cage Club) 1 - 1
  56. Banaszek Michał - BT (Bastion Tychy) 1 - 1
  57. Fąfara Radek - SKKK (SK Kickboxing Kielce) 1 - 1
  58. Mitko Mateusz (Octagon Team ) 1 - 1
  59. Dębski Olaf - RGCD (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) 1 - 2
  60. Rygiel Dawid (Octagon Team ) 1 - 2
  61. Habasiński Patryk - SZ (Sportowe Zagłębie ) 1 - 2
  62. Dragański Bartłomiej - DFC (Dragon Fight Club Sochaczew) 1 - 2
  63. Kucia Patryk - S (SPARTANS) 1 - 2
  64. Sławiczek Klaudiusz - OT (Octagon Team ) 1 - 2
  65. Mazur Kinga - GK (Grappling Kraków) 1 - 2
  66. Rochecki Szymon - GK (Grappling Kraków) 0 - 1
  67. Baron Grzegorz (Veto Team Bielsko-Biała ) 0 - 1
  68. Szczurek Łukasz - RKSiSW (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) 0 - 1
  69. Szewczyk Nicolas - STT (SHARK TOP TEAM) 0 - 1
  70. Cuber Jakub - SWD (Szkoła Walki Drwala) 0 - 1
  71. Segiet Dominik - FCB (Fight Club Bytom .) 0 - 1
  72. Rezler Paweł - SZ (Sportowe Zagłębie ) 0 - 1
  73. Wawrzusiak Dorian - RGCD (Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza) 0 - 1
  74. Turek Szymon - FG (Formma GYM Wadowice) 0 - 1
  75. Kempczyński Rafał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) 0 - 1
  76. Wojtaś Bartłomiej - STZ (Spartakus Team Zakopane) 0 - 1
  77. Ferro Giuseppe - GK (Grappling Kraków) 0 - 1
  78. Mrugała Daniel - SZ (Sportowe Zagłębie ) 0 - 1
  79. Zasępa Nikola (Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa) 0 - 1
  80. Szpiczakowska Aleksandra - SWD (Szkoła Walki Drwala) 0 - 1
  81. Wilczek Dawid - BT (Bastion Tychy) 0 - 1
  82. Krawczyk Alan - SCC (Silesian Cage Club) 0 - 1
  83. Dziedzina Jarosław - GK (Grappling Kraków) 0 - 1
  84. Stochmal Wiktor - SKKK (SK Kickboxing Kielce) 0 - 1
  85. Kuczera Tomasz - SCC (Silesian Cage Club) 0 - 1
  86. Pospiszył Paweł - ŁR (Łamator Racibórz) 0 - 1
  87. Malec Bartłomiej - SCC (Silesian Cage Club) 0 - 1
  88. Pluta Łukasz - STZ (Spartakus Team Zakopane) 0 - 1
  89. Szczygieł Piotr - KTJ (KTJ MMA TEAM) 0 - 1
  90. Grabowska Maria - GK (Grappling Kraków) 0 - 1
  91. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team ) 0 - 1
  92. Mędrek Filip - STT (SHARK TOP TEAM) 0 - 1
  93. Gargasz Denis - STT (SHARK TOP TEAM) 0 - 1
  94. Śpiewak Domnik - AFC (Adrenalina Fight Częstochowa) 0 - 1
  95. Pokutyński Łukasz - BT (Bastion Tychy) 0 - 1
  96. Knast Krystian - KG (Kodokan Gliwice ) 0 - 1
  97. Koryczan Kamil - SCC (Silesian Cage Club) 0 - 1
  98. Mosler Adrian - DAAS (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) 0 - 1
  99. Nowak Michał - PAL (Poznańska Akademia Linke Gold Team) 0 - 1
  100. Domin Paweł - OŻ (Octagon ŻORY) 0 - 1
  101. Kawalec Szymon - SZ (Sportowe Zagłębie ) 0 - 1
  102. Młynarczyk Rafał (Oświęcimski Klub MMA) 0 - 1
  103. Jelonek Przemysław - FJ (Klub Sportowy Fighting Jaworzno) 0 - 1
  104. Gruszczyński Przemysław - KH (Kame House Kędzierzyn Koźle) 0 - 1
  105. Wybraniec Wiktor - BT (Bastion Tychy) 0 - 1
  106. Kopeć Kacper - SK (Spartan Knurów ) 0 - 1
  107. Mazurewicz Maciej - FCB (Fight Club Bytom .) 0 - 1
  108. Lisowski Roman - RGCMR (rio Grappling Club Monster-Rybnik ) 0 - 1
  109. Ciureja Rikardo - KG (Kodokan Gliwice ) 0 - 1
  110. Szyndlar Kamil - SWD (Szkoła Walki Drwala) 0 - 1
  111. Myszkowski Miłosz - SŻ (Klub Sztuk Walki Shogun Żory) 0 - 1
  112. Mika Krzysztof - KTJ (RKSiSW Bushido Ruda Śląska) 0 - 1
  113. Wojciechowski Filip (Barbarian Fight Club) 0 - 1
  114. Szafraniec Robert - SCC (Silesian Cage Club) 0 - 1
  115. Dębowski Kamil - R (RAPAX MMA Siemianowice) 0 - 1
  116. Czekała Arkadiusz - NL (NEXT LEVEL BJJ Opole) 0 - 1
  117. Skupień Barbara - STZ (Spartakus Team Zakopane) 0 - 1
  118. Klamerus Amina - STZ (Spartakus Team Zakopane) 0 - 1
  119. Stanisławski Jakub - STT (SHARK TOP TEAM) 0 - 1
  120. Karadag Deniz - SWD (Szkoła Walki Drwala) 0 - 1
  121. Bryndal Maciej - LTT (Legion Team Tarnów) 0 - 1
  122. Oleksy Patryk (NEXT LEVEL BJJ Opole) 0 - 1
  123. Byrski Patryk - FG (Formma GYM Wadowice) 0 - 1
  124. Liszewski Kajetan - KB_RŚl. (KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska) 0 - 1
  125. Kowalski Jakub - STT (SHARK TOP TEAM) 0 - 1
  126. Wojciechowski Artur - BFC (Barbarian Fight Club) 0 - 1
  127. Mokras Mateusz - RG_OW (Rio Grappling Ostrów Wlkp) 0 - 1
  128. Kania Jakub - CTD (Combat Team Dębica) 0 - 1
  129. Walczak Bartosz - F&F (Fit&Fun MMA Team) 0 - 1
  130. Drzyzga Przemysław - DT (Dexters Team) 0 - 2
  131. Micuda Dawid - SWD (Szkoła Walki Drwala) 0 - 2
  132. Myszka Daniel - KG (Kodokan Gliwice ) 0 - 2
  133. Greń Damian (Octagon Team ) 0 - 2
Walki
Klasyfikacja medalowa
Rekord zawodników
Rekord klubów
Rekord trenerów
Ranking medalowy klubów
Ranking medalowy trenerów